Péče o pleť

Vítejte V ŠUPLÍKU

Vizáž je víc než jen vnější krása. Je to způsob, díky kterému se můžeme cítit sebejistě a dobře. Věříme, že každý z nás má v sobě něco krásného a že kosmetika je jen jedním z prostředků, jak toto vnitřní bohatství vyjádřit. Vydejte se na cestu, na které budete objevovat nové produkty, značky, techniky a prozkoumávat, co vám nejlépe vyhovuje.

Proč vzniku ŠUPLÍK?

Internetem koluje spousta „zaručených rad“, jak se o sebe starat. Některé jsou však zcela nesmyslné a dokáží nadělat pěknou paseku. Web, kde je všechno pěkně pohromadě a řádně vysvětlené, nám zkrátka chyběl. Proto vznikl ŠUPLÍK.

Co všechno V ŠUPLÍKU najdete?

V ŠUPLÍKU najdete tipy na péči o pleť, vlasy a tělo, protože víme, jak dokáže vzhled ovlivnit psychiku. Postupem času zde budou přibývat také recenze kosmetických výrobků, abyste mohli utrácet peníze pouze za ozkoušené věci, které za to opravdu stojí a byli si jistí, že si produkty spíše neublížíte. Důležité je pochopit své tělo, svůj typ pleti a vybrat si produkty a postupy, které ji budou posilovat a respektovat.

Doufáme, že se vám V ŠUPLÍKU líbí a web vám bude přínosem.

SPOLEČNĚ KE KRÁSNÉMU A SPOKOJENÉMU JÁ. 🖤

Sledujte nás také na Instagramu vsupliku.cz

PS: Péčí o sebe je nám velmi blízká, rádi se dozvídáme nové informace, které opíráme o vědecké studie a snažíme se hlouběji porozumět domu, jak jednotlivé složky kosmetických výrobků ovlivňují pleť. Nejsme však školení dermatologové. Pokud vás trápí závažnější problémy, určitě nic neodkládejte a zajděte za odborníkem. 🙂